Urządzenia sieci bezprzewodowych


3G HSPA MULTIMODEM USB MT4219, AERO2
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
109,39 PLN Netto134,55 PLN Brutto
WIFI ANTENNA 12 - WiFi antena wewnętrzna dookólna 12dBi
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
44,69 PLN Netto54,97 PLN Brutto
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, 802.11b/g/n, PoE-IN 802.3af/at
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
687,12 PLN Netto845,16 PLN Brutto
MikroTik CRS125-24G-1S-IN L5 24xGig LAN, 1xSFP, 1x microUSB, LCD, desktop case
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
899,04 PLN Netto1 105,82 PLN Brutto
MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
203,78 PLN Netto250,65 PLN Brutto
MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
661,43 PLN Netto813,56 PLN Brutto
MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x, RB2011x, CCRx
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
102,56 PLN Netto126,15 PLN Brutto
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
167,21 PLN Netto205,67 PLN Brutto
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
170,73 PLN Netto210,00 PLN Brutto
MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x, RB2011x, CCRx
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
135,37 PLN Netto166,51 PLN Brutto
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
324,30 PLN Netto398,89 PLN Brutto
MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
298,40 PLN Netto367,03 PLN Brutto
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN L5 10xSFP 1G, 1xSFP+ LCD, Desktop case with 19
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
1 001,78 PLN Netto1 232,19 PLN Brutto
Mikrotik RB2011iLS-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, Desktop, 1xPoE Out
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
500,90 PLN Netto616,11 PLN Brutto
Mikrotik RB2011UiAS-RM L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, USB, Rack19´´
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
545,84 PLN Netto671,38 PLN Brutto
Mikrotik RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 1xPoE Out
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
545,84 PLN Netto671,38 PLN Brutto
Mikrotik RB3011UIAS-RM L5 1GB RAM, 10xGig LAN, 1xSFP, LCD, 1xUSB 3.0, Rack19´´
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
821,97 PLN Netto1 011,02 PLN Brutto
Mikrotik RB2011iL-RM L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Rack 19´´, 1 port with PoE
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
467,82 PLN Netto575,42 PLN Brutto
MikroTik hAP RB951Ui-2nD RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, 1xPoE
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
236,54 PLN Netto290,94 PLN Brutto
Mikrotik RB2011UiAS-2HnD-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 2.4GHz
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
590,79 PLN Netto726,67 PLN Brutto