Urządzenia sieci bezprzewodowych


3G HSPA MULTIMODEM USB MT4219, AERO2
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
109,39 PLN Netto134,55 PLN Brutto
WIFI ANTENNA 12 - WiFi antena wewnętrzna dookólna 12dBi
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
44,69 PLN Netto54,97 PLN Brutto
MikroTik CRS109-8G-1S-2HnD-IN L5 8xGig LAN, 1xSFP, 802.11b/g/n, PoE-IN 802.3af/at
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
674,55 PLN Netto829,70 PLN Brutto
MikroTik CRS125-24G-1S-IN L5 24xGig LAN, 1xSFP, 1x microUSB, LCD, desktop case
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
895,19 PLN Netto1 101,08 PLN Brutto
MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
200,06 PLN Netto246,07 PLN Brutto
MikroTik CRS210-8G-2S+IN L5 8xGig LAN, 1xSFP/SFP+, 1xSFP+ LCD, Desktop case
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
1 040,19 PLN Netto1 279,43 PLN Brutto
MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
164,16 PLN Netto201,92 PLN Brutto
MikroTik CRS112-8G-4S-IN L5 8xGig LAN, 4xSFP, PoE in, desktop case
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
624,12 PLN Netto767,67 PLN Brutto
MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
164,16 PLN Netto201,92 PLN Brutto
MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km DDM for Mikrotik
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
318,36 PLN Netto391,58 PLN Brutto
MikroTik CRS212-1G-10S-1S+IN L5 10xSFP 1G, 1xSFP+ LCD, Desktop case with 19
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
983,45 PLN Netto1 209,64 PLN Brutto
Mikrotik RB2011iL-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Desktop, 1xPoE Out
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
450,75 PLN Netto554,42 PLN Brutto
Mikrotik RB2011iLS-IN L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, Desktop, 1xPoE Out
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
491,73 PLN Netto604,83 PLN Brutto
Mikrotik RB2011UiAS-IN L5 128MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, 1xSFP, LCD, 1xPoE Out
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
535,86 PLN Netto659,11 PLN Brutto
Mikrotik RB3011UIAS-RM L5 1GB RAM, 10xGig LAN, 1xSFP, LCD, 1xUSB 3.0, Rack19´´
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
806,94 PLN Netto992,54 PLN Brutto
Mikrotik RB2011iL-RM L4 64MB RAM, 5xLAN, 5xGig LAN, Rack 19´´, 1 port with PoE
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
453,90 PLN Netto558,30 PLN Brutto
MikroTik RB951G-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xGig LAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
365,64 PLN Netto449,74 PLN Brutto
MikroTik hAP RB951Ui-2nD RouterOS L4 64MB RAM, 5xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, 1xPoE
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
232,20 PLN Netto285,61 PLN Brutto
MikroTik RB951Ui-2HnD RouterOS L4 128MB RAM, 5xLAN, 1xUSB, 2.4GHz 802.11b/g/n
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
307,22 PLN Netto377,88 PLN Brutto
MikroTik wAP RBwAP2nD Wall AP, 1xLAN, 2.4GHz 802.11b/g/n, PoE 802.3at - white
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
228,63 PLN Netto281,21 PLN Brutto