Inne produkty sieciowe


Tylko dostępne produkty
INTELLINET 319812 Intellinet patch cord RJ45 kat. 5e UTP 5m szary 100 miedź
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
19,24 PLN Netto23,67 PLN Brutto
LOGILINK CQ3071S LOGILINK Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 5m biały
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
33,48 PLN Netto41,18 PLN Brutto
UNITEK Y-C503 Unitek Kabel VGA HD15 M/M 1.5m, Premium, Y-C503A
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
38,42 PLN Netto47,26 PLN Brutto
LOGILINK CU0014 LOGILINK Kabel mini USB2.0 CANON, dł. 2m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
8,16 PLN Netto10,04 PLN Brutto
SANDBERG 133-87 Sandberg kabel USB 3.0 do SATA
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
87,92 PLN Netto108,14 PLN Brutto
DELOCK 83410 Delock kabel zasilający wewnętrzny EPS 8PIN -> 2x Molex, 15 cm
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
13,40 PLN Netto16,48 PLN Brutto
LOGILINK UA0143 LOGILINK - Kabel USB 2.0 z aktywnym wzmacniaczem sygnału dł. 10m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
88,89 PLN Netto109,33 PLN Brutto
TECHLY 025930 Techly Kabel monitorowy HDMI-HDMI M/M 2.0 Ethernet 3D 4K 6m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
78,49 PLN Netto96,54 PLN Brutto
SANDBERG 508-63 Sandberg Kabel DisplayPort - Mini DP M-M 2M
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
58,96 PLN Netto72,52 PLN Brutto
QOLTEC 50460 Qoltec Patchcord światłowodowy LC-LC Multimode 50/125U OM2 Duplex 1m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
27,50 PLN Netto33,83 PLN Brutto
DELOCK 83885 Delock Kabel Przedłużacz USB 2.0 AM > USB 2.0 AF + ferryt, 5m, przezroczysty
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
37,08 PLN Netto45,61 PLN Brutto
GEMBIRD CCP-USB3-AMCM-6 Gembird kabel USB-C 3.0, 1.8m, czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
17,16 PLN Netto21,11 PLN Brutto
ICYBOX IB-PCI215M2-HSL IcyBox Karta PCIe do 2x M.2 SSD, heat sinks
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
120,49 PLN Netto148,20 PLN Brutto
LOGILINK UA0124 LOGILINK 7-Portowy hub USB2.0 z włącznikiem ON/OFF
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
141,71 PLN Netto174,30 PLN Brutto
DIGITUS DK-2932-01 Digitus światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OS2 LC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
31,52 PLN Netto38,77 PLN Brutto
LENOVO 5WS0Q97826 3Y Depot/CCI extension from 2Y Depot/CCI for IdeaPad v310-14SK
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
175,45 PLN Netto215,80 PLN Brutto
EXTRALINK ex.1261 EXTRALINK PATCHCORD MM OM3 SC/APC-SC/APC DUP 50/125 1M
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
36,18 PLN Netto44,50 PLN Brutto
SANDBERG 136-19 Sandberg Kabel USB-C - DisplayPort
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
129,31 PLN Netto159,05 PLN Brutto
4WORLD 08691 4World Optics Adapter LC UPC SX SM
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,68 PLN Netto4,53 PLN Brutto
GEMBIRD CCA-406 Gembird kabel stereo minijack -> 2x RCA (CINCH) F 0, 2M
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,48 PLN Netto4,28 PLN Brutto
LOGILINK CP3063U LOGILINK Patch cord U/UTP cat.6A wtyk RJ45-cat.6 EconLine dł.3m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
10,16 PLN Netto12,50 PLN Brutto
LOGILINK CQ3073S LOGILINK Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 5m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
33,86 PLN Netto41,65 PLN Brutto
GEMBIRD MF-95-01 Gembird adapter/ramka HDD 5, 25->2, 5 slim (HDD/SSD w miejsce CD/DVD w laptopie)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
27,60 PLN Netto33,95 PLN Brutto
LANBERG PCF5-10CC-0500-S Lanberg Patchcord RJ45, kat. 5e, FTP, 5m, szary
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
9,78 PLN Netto12,03 PLN Brutto
EXTRALINK ex.0943 EXTRALINK SUSAN FIBER OPTIC SPLICE CLOSURE 4 TRAYS 48 CORE EX4T10021-48S
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
196,40 PLN Netto241,57 PLN Brutto
LANBERG CA-SASA-14CU-0050-R Lanberg kabel SATA III Data 6 Gb/s 50cm metalowe zatrzaski +
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,02 PLN Netto4,94 PLN Brutto
SANDBERG 440-75 Sandberg kabel USB - Lightning 1m AppleApproved
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
73,23 PLN Netto90,07 PLN Brutto
LANBERG CA-HDMI-20CU-0200-BK Lanberg kabel HDMI M/M V2.0 4K 20M Czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
223,02 PLN Netto274,31 PLN Brutto
DELOCK 85058 Delock Kabel Przedłużacz USB 3.0 AM-AF, 5m, czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
100,76 PLN Netto123,93 PLN Brutto
LOGILINK CP1087U LOGILINK Patchcord CAT 5e UTP 7, 5m żółty
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
12,32 PLN Netto15,15 PLN Brutto
QOLTEC 54285 Qoltec Optic Patchcord SC/APC-SC/APC Singlemode 9/125 G652D Simplex 7m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
14,54 PLN Netto17,88 PLN Brutto
GEMBIRD PP6-0.5M/V Gembird patchcord RJ45, kat. 6, FTP, 0.5m, fioletowy
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,32 PLN Netto5,31 PLN Brutto
DIGITUS DK-2533-01 Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-LC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
24,46 PLN Netto30,09 PLN Brutto
GEMBIRD CCP-USB3-AMBM-10 Gembird AM-BM kabel USB 3.0 3m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
22,82 PLN Netto28,07 PLN Brutto
LANBERG CA-USBM-10CC-0010-W Lanberg kabel USB 2.0 micro AM-MBM5P 1m bialy
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,84 PLN Netto5,95 PLN Brutto
LOGILINK CV0016 LOGILINK Kabel VGA 2x Ferryt HQ, dł. 10m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
84,44 PLN Netto103,86 PLN Brutto
GEMBIRD PP22-2M/BK Gembird patchcord RJ45, osłonka zalewana, kat. 5e, FTP, 2m, czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
5,66 PLN Netto6,96 PLN Brutto
CISCO SB-PWR-INJ2-EU Cisco SB-PWR-INJ2 Gigabit Power over Ethernet Injector-30W
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
341,09 PLN Netto419,54 PLN Brutto
LANBERG PCU6-10CC-0300-B Lanberg Patchcord RJ45 kat. 6 UTP 3m niebieski
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
8,68 PLN Netto10,68 PLN Brutto
GEMBIRD CCBP-HDMI-10M Gembird kabel HDMI High Speed Ethernet V2.0 4K UHD Seria Premium, 10m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
110,37 PLN Netto135,76 PLN Brutto
LOGILINK CU0143 LOGILINK - Kabel USB 2.0, USB-A męski do micro-USB męski 0, 3 m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
14,10 PLN Netto17,34 PLN Brutto
GEMBIRD patchcord kat 6 zalewane końcówki 1m czerwony
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,68 PLN Netto5,76 PLN Brutto
DELOCK 85727 Delock Kabel HDMI M/M V2.1 1m 8K 60HZ Czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
97,37 PLN Netto119,77 PLN Brutto
GEMBIRD PP6A-LSZHCU-15M Gembird patchcord RJ45, kat. 6A, SFTP, LSZH, 15m, szary
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
52,44 PLN Netto64,50 PLN Brutto
DELOCK 84077 Delock kabel transmisyjny Null Modem 9F/9F RS232, 1.8m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
30,10 PLN Netto37,02 PLN Brutto
NETRACK BZPAT1UK Netrack patchcord RJ45, osłonka zalewana, kat. 5e UTP, 1m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,16 PLN Netto5,12 PLN Brutto
ASM AK-440110-012-S ASSMANN Kabel połączeniowy zasilający Typ Schuko prosty/IEC C13, M/Ż czarny 1, 2m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
19,42 PLN Netto23,89 PLN Brutto
GEMBIRD CCA-423-3M Gembird kabel stereo minijack przedłużacz 3M
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,76 PLN Netto5,85 PLN Brutto
DIGITUS DN-LSA-PT DIGITUS narzędzie uderzeniowe Krone LSA+ wersja LC, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
23,36 PLN Netto28,73 PLN Brutto
QOLTEC 50484 Qoltec Kabel USB 3.1 typ C męski USB 2.0 A męski 1.8m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
23,48 PLN Netto28,88 PLN Brutto
LOGILINK CU0028 LOGILINK - Kabel danych USB A/B-micro 3.0 3m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
34,16 PLN Netto42,02 PLN Brutto
ASM X-ML-5U-IMP Assmann Wtyk RJ45 kat.5e 8P8C uniwersalny opak. 100szt
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
42,62 PLN Netto52,42 PLN Brutto
GEMBIRD EG-BA-ZA13-01 Energenie Baterie do aparatów słuchowych ZA13, 1.4V, 6 sztuk, blister
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
19,34 PLN Netto23,79 PLN Brutto
LANBERG CA-VGAC-10CC-0018-B Lanberg kabel D-Sub VGA M/M ekran ferryt 1.8m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
14,34 PLN Netto17,64 PLN Brutto
UNITEK Y-C812ABL Unitek Kabel UTP CAT.6 BLUE 5M Y-C812ABL
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
26,48 PLN Netto32,57 PLN Brutto
LOGILINK CP1075U LOGILINK Patchcord CAT 5e UTP 5m zielony
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
8,10 PLN Netto9,96 PLN Brutto
LENOVO 5WS0G05586 5Y Onsite from 3Y Onsite(CPN)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
312,68 PLN Netto384,60 PLN Brutto
MANHATTAN 151283 Manhattan Adapter konwerter USB-C na Serial COM/RS232 PL-2303RA 45cm
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
101,07 PLN Netto124,32 PLN Brutto
ASM X-ML-5F-IMP Assmann Wtyk RJ45 kat.5e ekran. 8P8C uniwersalny opak. 100szt
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
120,58 PLN Netto148,31 PLN Brutto
DELOCK 82776 Delock przedłużacz USB 3.0 AM-AF 15cm, czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
38,23 PLN Netto47,02 PLN Brutto
LANBERG CA-USBM-10CC-0030-W Lanberg kabel USB 2.0 micro AM-MBM5P 3m biały
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
7,66 PLN Netto9,42 PLN Brutto
EXTRALINK Adele 2 włókna puszka światłowodowa gniazdko abonenckie
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
10,16 PLN Netto12,50 PLN Brutto
EXTRALINK kat5E UTP U/UTP V2 wewnętrzny kabel 305m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
454,19 PLN Netto558,65 PLN Brutto
TRACER TRAKBK46275 Kabel magnetyczny TRACER USB 2.0 Iphone AM - lightning 1, 0m srebrny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
34,98 PLN Netto43,03 PLN Brutto
NETRACK BZPAT025UY Netrack patchcord RJ45, osłonka zalewana, kat 5e UTP, 0.25m zółty
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,80 PLN Netto4,67 PLN Brutto
GEMBIRD PP12-0.25M/G Gembird patchcord RJ45, osłonka zalewana, kat. 5e, UTP, 0, 25m, zielony
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,00 PLN Netto3,69 PLN Brutto
QOLTEC 54082 Qoltec Optic Patchcord LC/UPC - LC/UPC Multimode 50/125 OM3 Duplex 20m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
87,14 PLN Netto107,18 PLN Brutto
DIGITUS DK-1512-005/BL DIGITUS Kabel patch cord UTP, CAT.5E, czarny, 0.5m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,30 PLN Netto4,06 PLN Brutto
LOGILINK CQ3096S LOGILINK Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 10m niebieski
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
66,84 PLN Netto82,21 PLN Brutto
ASM AK-340103-030-S Kabel DisplayPort z zatrzaskami 1080p 60Hz FHD Typ DP/DP M/M czarny 3m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
35,68 PLN Netto43,89 PLN Brutto
QOLTEC 50432 Qoltec Adapter Mini DisplayPort v1.1 męski HDMI A żeński 1080P 0.2m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
28,98 PLN Netto35,65 PLN Brutto
LANBERG CA-C5CA-11CC-003-BK Lanberg kabel zasilajacy do laptopa koniczynka CEE 7/7->C5 3m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
24,30 PLN Netto29,89 PLN Brutto
LANBERG PCF6-10CC-0300-BK Lanberg Patchcord RJ45 cat.6 FTP 3m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
9,68 PLN Netto11,91 PLN Brutto
LOGILINK CP1092S LOGILINK Patchcord CAT 5e F/UTP 10m szary
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
27,14 PLN Netto33,38 PLN Brutto
LANBERG PCU6-10CC-0200-BK Lanberg Patchcord RJ45 kat. 6 UTP 2m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
6,70 PLN Netto8,24 PLN Brutto
DELOCK 84289 Delock kabel transmisyjny 9F/9M 3m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
36,02 PLN Netto44,30 PLN Brutto
INTELLINET 790666 Intellinet Wtyk modularny RJ45 8P8C Cat6A UTP na linkę słoik 80 szt
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
164,24 PLN Netto202,02 PLN Brutto
MANHATTAN 306119 Manhattan Kabel monitorowy HDMI/HDMI 1.3 1, 8m ekranowany czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
18,80 PLN Netto23,12 PLN Brutto
GEMBIRD CC-PSU-7 Gembird przedłużacz zasilania wewnętrzny ATX - 4 pin, 0.3m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,50 PLN Netto5,54 PLN Brutto
GEMBIRD patchcord kat 6 zalewane końcówki 0.5m szary
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,90 PLN Netto4,80 PLN Brutto
DIGITUS DN-94007 DIGITUS zaciskarka wtyków RJ45, RJ12
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
35,96 PLN Netto44,23 PLN Brutto
LOGILINK HD0105 LOGILINK - HDMI EDID emulator
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
88,93 PLN Netto109,38 PLN Brutto
LENOVO 5PS0A23193 3 YR Onsite + 3 YR Accidental Damage Protection with 3 YR Onsite base warranty
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
856,32 PLN Netto1 053,27 PLN Brutto
DIGITUS DK-1512-005/WH DIGITUS Kabel patch cord UTP, CAT.5E, biały, 0.5m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,30 PLN Netto4,06 PLN Brutto
GEMBIRD patchcord kat 6 zalewane końcówki 0.5m żółty
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,32 PLN Netto5,31 PLN Brutto
INTELLINET 318921 Intellinet patch cord RJ45. kat. 5e UTP. 1m szary. 100 miedź
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
7,26 PLN Netto8,93 PLN Brutto
LOGILINK CQ2078S LOGILINK Patchcord Cat.6 S/FTP PIMF PrimeLine 5m, pomarańczowy
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
29,96 PLN Netto36,85 PLN Brutto
MANHATTAN 354974 Manhattan Kabel USB-C 3.1 Gen1, USB C/USB A M/M 2m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
75,85 PLN Netto93,30 PLN Brutto
EXTRALINK ex.0738 EXTRALINK FIONA 24 CORE FIBER OPTIC DISTRIBUTION BOX EX24C1309-24A
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
130,85 PLN Netto160,95 PLN Brutto
ASM AK-340106-010-S Kabel DisplayPort z zatrzaskami 8K 30Hz UHD Typ DP/DP M/M czarny 1m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
39,20 PLN Netto48,22 PLN Brutto
LOGILINK UA0306 LOGILINK - Hub USB 3.0, 3-portowy, z czytnikiem kart
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
116,34 PLN Netto143,10 PLN Brutto
LOGILINK CQ3012S LOGILINK Patchcord Cat.6A 10G S/FTP PIMF PrimeLine 0, 25m szary
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
6,88 PLN Netto8,46 PLN Brutto
EXTRALINK patchcord SC/UPC-SC/APC SM simplex 3.0mm 3m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
9,28 PLN Netto11,41 PLN Brutto
LOGILINK CP2083S LOGILINK Patchcord CAT 6 F/UTP EconLine 7, 5m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
26,74 PLN Netto32,89 PLN Brutto
LANBERG PCU5-10CC-0500-R Lanberg Patchcord RJ45 kat. 5e UTP 5m czerwony
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
8,28 PLN Netto10,18 PLN Brutto
LOGILINK CP2033U LOGILINK Patchcord CAT 6 U/UTP EconLine 1m czarny
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
6,94 PLN Netto8,54 PLN Brutto
NETRACK BZPAT15U5E Netrack patchcord RJ45, osłonka zalewana, kat. 5e UTP, 15m szary
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
32,08 PLN Netto39,46 PLN Brutto
DIGITUS DK-1512-010/WH DIGITUS Kabel patch cord UTP, CAT.5E, biały, 1.0m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,60 PLN Netto4,43 PLN Brutto
ART ZACAR AL-OEM-TOOL1 ART ZACISKARKA RJ45/RJ12/RJ11 oem
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
26,76 PLN Netto32,91 PLN Brutto