Wizytówki

Wręczenie komuś wizytówki to pierwszy kontakt, reklama i budowanie wizerunku w oczach potencjalnego klienta. To, jak zostaniemy ocenieni i jak wpłynie to na wizerunek firmy zależy więc w dużej mierze od tego, jak przygotujemy naszą wizytówkę i czy będzie ona dobrze reprezentować firmę.

Obecnie nowoczesna wizytówka nie musi być już klasycznie papierowa z białym tłem i danymi adresowymi. W naszym asortymencie znajdą Państwo wizytówki plastikowe i drukowane na różnych rodzajach papieru, niezmiennie trwałe, i bardzo wysokiej jakości z indywidualnie wybranym projektem.

Zaprojektuj online wizytówkę

Każda z naszych wizytówek to indywidualnie dopasowana i zaprojektowana wizytówka, której projekt pozwala dobrze oddać charakter działalności danej firmy czy osoby. Odpowiedni wzór, rozmiar i faktura podkreślą jej status i prestiż. Dzięki temu pozytywny wizerunek firmy będzie utrzymany.

Przede wszystkim jednak nasi klienci zyskują sporo czasu, nie tracąc go na wybieranie, odbieranie i żmudne formalności. Wszystko odbywa się przez Internet, a wyboru wzoru, kolorystyki i zawartości własnej wizytówki dokonujemy online, co znacznie upraszcza cały proces i czyni je tańszymi od innych.

Wybierz rodzaj wizytówek:

Format:

Papier:

Kolory:

Uszlachetnienie:

* - cena nie zawiera projektu graficznego
Czas realizacji: standard - 6 dni roboczych - cena bez zmian

Wybierz ilość:

Nakład:

Cena netto:

Cena brutto:

Ilość:

100 szt.
200 szt.
500 szt.
1000 szt.
2000 szt.
5000 szt.

Wartość netto:

Wartość brutto:

Zaprojektuj wizytówkę:

wczytaj projekt wizytówki lub logotyp (w wersji wektorowej):

Dane zamawiającego:

Adres e-mail:

Imię i nazwisko:

Firma:

NIP:
Ulica:

Kod pocztowy:

Miejscowość:

Telefon kontaktowy:

Dodatkowe uwagi:

Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.