Tanie pieczątki firmowe na zamówienie - Do wyboru pieczątki producentów Modico, Trodat, Wagraf

Nie ma pieczątki - nie ma firmy. To oczywiście pewien skrót myślowy, ale czy zdajesz sobie sprawę z faktu, że dla twoich klientów powaga urzędowych pism jest naprawdę bardzo ważna. Pieczątki firmowe są ważniejsze niż podpis, wizytówka, najatrakcyjniejsze materiały promocyjne. To pieczątka podbita we właściwym miejscu przesądza o tym, że twoja działalność nabiera powagi.

Na zamówienie wykonamy każdy rodzaj pieczątki: do stęplowania papieru, folii metalu, szkła i innych powierzchni gładkich oraz tekstyliów. Tanie pieczątki doskonałej jakości to nasza specjalność. Znajdą państwo u nas pieczątki prostokątne i okrągłe. Z możliwością zapisania na płytce nawet dziesięciu długich wersów tekstu albo z opcją dodania grafiki czy tabelki.

Pieczątki online

Wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu naszych klientów, oferujemy możliwość zamówienia pieczątek firmowych przez internet. Gotowy formularz kontaktowy wymaga wpisania odpowiednich danych i przesłana wprost na nasze ręce. W celu omówienia szczegółów to my kontaktujemy się z państwem.

Wyrób pieczątek firmowych warto powierzyć firmie, która doskonale orientuje się w realiach rynku, oferuje szeroką gamę kolorów oprawek oraz możliwie dużo barw tuszu. U nas usługa ma charakter kompleksowy - od pomysłu do... gotowej pieczątki firmowej. Zamów pieczątki online w Global Office.

Misją naszej firmy jest dostarczenie Klientowi najwyższej jakości materiałów eksploatacyjnych i biurowych. Nie ograniczamy się przy tym do roli dostawcy, ale chętnie pomagamy w kwestii wyboru odpowiednich materiałów, w zależności od indywidualnych potrzeb i oczekiwań. Ważną grupę w naszej ofercie stanowią pieczątki. Oferujemy Państwu wysokiej klasy, nowoczesne, niezwykle funkcjonalne i eleganckie pieczątki online w rozmaitym wydaniu. Nasze produkty są gwarancją trwałości, długowieczności i niezawodności. 

Tylko u nas znajdziecie Państwo pieczątki online o dużych możliwościach i w rozmaitych rozmiarach od klasycznych po modele kieszonkowe. Dbając o zadowolenie naszych Klientów dokładamy wszelkich starań, aby w naszej ofercie znajdowały się wyłącznie starannie wyselekcjonowane produkty, które wyróżniają się starannością wykonania, a także atrakcyjnym designem. To, co nas wyróżnia na tle konkurencji to bez wątpienia natychmiastowa dostępność większości produktów, atrakcyjne ceny oraz gwarancja kompleksowego zaopatrzenia. Zapraszamy! 


  Wybierz kolor oprawki:

   Dostępne kolory tuszu:

    Przykłady:

     Zaprojektuj pieczątkę:

     lub dodaj projekt pieczątki:

     Dodatkowe uwagi:


     Dane zamawiającego:


     Adres e-mail:

     Imię i nazwisko:

     Firma:

     NIP:
     Ulica:

     Kod pocztowy:

     Miejscowość:

     Telefon kontaktowy:


     Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się z Tobą w celu ustalenia szczegółów.

     Tanie pieczątki firmowe na zamówienie - do wyboru pieczątki producentów Modico, Trodat, Wagraf

     Dobre pieczątki firmowe powinny być starannie wybrane, a ich kompozycja - przemyślana. Ważny jest nie tylko wygląd, ale również rozmiar i funkcjonalność danego modelu. Pieczątki są akcesorium, które reprezentuje firmę, dlatego powinny być jak najlepszej jakości. Na szczęście wybór propozycji dostępnych w naszej ofercie umożliwia zakup pieczątki idealnie dopasowanej do Państwa potrzeb.

     Co powinna zawierać pieczątka firmowa?

     Właściwie zaprojektowana pieczątka firmowa powinna zawierać nazwę firmy oraz podstawowe informacje adresowe. W zależności od przeznaczenia i rodzaju dokumentów, które są nią stemplowane, niekiedy konieczne jest również umieszczenie na niej dodatkowych informacji.

     Przykładowo pieczątki firmowe sklepów czy hurtowni, często przybijane na fakturach, powinny zawierać numer NIP, niezbędny do zaksięgowania transakcji. Do danych warto też dodać numer telefonu, który ułatwi kontakt z firmą.

     Pieczątki firmowe - jak model wybrać?

     Pieczątki na zamówienie, które wykonujemy, mogą przyjmować różną formę. Jej wybór jest uzależniony od tego, jakie materiały będą stemplowane. Innej konstrukcji wymaga bowiem pieczątka przeznaczona do sygnowania dokumentów, a innej ta do znakowania przedmiotów z metalu, tworzyw sztucznych czy szkła.

     W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wybór modeli pieczątek Modico z płytką tekstową o różnych rozmiarach, umożliwiającą umieszczenie na niej tabelki czy grafiki. Wśród naszych propozycji mamy również pieczątki takich marek, jak Trodat i Wagraf, które wykonujemy na zamówienie.

     Jak zaprojektować pieczątkę firmową?

     W naszej firmie umożliwiamy Państwu wygodne zamówienie pieczątki online. Dlatego stworzyliśmy też możliwość samodzielnego wykonania projektu, który będzie dobrze komponował się z konkretną płytką tekstową. Można to zrobić w dowolnym programie graficznym lub w polu tekstowym na naszej stronie.

     Podczas projektowania należy kierować się poniższymi zasadami:
     • - krój czcionki powinien być prosty, bez zbędnych ozdobników,
     • - maksymalnie trzy typy czcionki na jednej pieczątce,
     • - stosowanie pogrubienia lub kursywy tylko do pojedynczych słów lub numerów,
     • - odstępy między znakami około 10-20%,
     • - czytelna w ocenie wizualnej wielkość czcionki.


     Tanie pieczątki online dla firm i klientów indywidualnych

     W Global Office możecie Państwo zamówić tanie pieczątki dla firm i nie tylko. Do skorzystania z oferty zapraszamy też kluby, organizacje, placówki środowiskowe i społeczne oraz osoby prywatne.

     Nasze wyroby przeznaczone są dla klientów, którzy chcą podnieść wagę dokumentów, legitymacji, świadectw, biletów wstępu, dyplomów czy też po prostu znakować zbiory lub elementy wyposażenia.