Przełączniki KVM i akcesoria


UBIQUITI UF-MM-1G Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
105,83 PLN Netto130,17 PLN Brutto
MIKROTIK MT Q+85MP01D MikroTik Q+85MP01D 40Gbps 850nm Multi-Mode optical QSFP+ module up to 150m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
272,85 PLN Netto335,61 PLN Brutto
MIKROTIK MT S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x, RB2011x, CCRx
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
89,65 PLN Netto110,27 PLN Brutto
MIKROTIK MT S+AO0005 MikroTik S+AO0005 10-Gigabit SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
238,85 PLN Netto293,79 PLN Brutto
MIKROTIK MT S+RJ10 MikroTik S+RJ10 RJ45 SFP+ 10GbE copper module for Mikrotik up to 200m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
307,02 PLN Netto377,63 PLN Brutto
UBIQUITI UF-RJ45-10G Ubiquiti UF-RJ45-10G 10 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
333,90 PLN Netto410,70 PLN Brutto
MIKROTIK MT S+DA0001 MikroTik S+DA0001 10-Gigabit Ethernet SFP+ 1m direct attach cable
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
149,17 PLN Netto183,48 PLN Brutto
UBIQUITI UF-MM-10G Ubiquiti UF-MM-10G 10Gbps SFP+ SR-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 300m - 2-Pack
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
220,32 PLN Netto270,99 PLN Brutto
UBIQUITI UDC-3 Ubiquiti UDC-3 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 3m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
158,29 PLN Netto194,70 PLN Brutto
UBIQUITI UF-RJ45-1G Ubiquiti UF-RJ45-1G 1 GbE RJ45/SFP Copper Transceiver Module - single pack
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
90,40 PLN Netto111,19 PLN Brutto
MIKROTIK MT S-RJ01 MikroTik S-RJ01 RJ45 SFP 10/100/1000M copper module for Mikrotik
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
149,36 PLN Netto183,71 PLN Brutto
MIKROTIK MT S+DA0003 MikroTik S+DA0003 10-Gigabit Ethernet SFP+ 3m direct attach cable
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
201,44 PLN Netto247,77 PLN Brutto
UBIQUITI UDC-1 Ubiquiti UDC-1 UniFi Direct Attach Copper 10Gbps 1m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
105,46 PLN Netto129,72 PLN Brutto
UBIQUITI UF-SM-10G-S Ubiquiti UF-SM-10G-S 10Gbps SFP+ 1xLC (Single-Mode) 1270/1330nm BiDi 10km - Pair
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
807,45 PLN Netto993,16 PLN Brutto
MIKROTIK MT S+31DLC10D MikroTik S+31DLC10D 10GbE SFP+ LR-LC (SM) 1310nm
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
598,95 PLN Netto736,71 PLN Brutto
NETGEAR 10-Port Gb Ultra60 PoE++ Smart Managed Pro Switch
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
2 071,74 PLN Netto2 548,24 PLN Brutto
UBIQUITI UF-SM-10G Ubiquiti UF-SM-10G 10Gbps SFP+ 2xLC (Single-Mode) 1310nm 10km - 2 Pack
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
431,10 PLN Netto530,25 PLN Brutto
MIKROTIK MT S+85DLC03D MikroTik S+85DLC03D 10GbE SFP+ SR-LC (MM) 850nm for CCR1036-8G-2S+/EM Unit
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
271,66 PLN Netto334,14 PLN Brutto
MIKROTIK MT S-3553LC20D MikroTik S-3553LC20D 1.25G SFP 1xLC (SM) 1310nm/1550nm 20km ( Pair!)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
334,22 PLN Netto411,09 PLN Brutto
MIKROTIK MT S-31DLC20D MikroTik S-31DLC20D 1.25G SFP LX-LC (SM) 1310nm 20km DDM for RB260x, RB2011x, CCRx
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
119,41 PLN Netto146,87 PLN Brutto