Przełączniki KVM i akcesoria


UBIQUITI UF-MM-1G Ubiquiti UF-MM-1G 1.25Gbps SFP SX-LC (Multi-Mode Fiber) 850nm 550m - 2-Pack
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
117,37 PLN Netto144,37 PLN Brutto
MIKROTIK MT S-85DLC05D MikroTik S-85DLC05D 1.25G SFP SX-LC (MM) 850nm 550m DDM for RB260x, RB2011x, CCRx
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
98,77 PLN Netto121,49 PLN Brutto
MIKROTIK MT S+AO0005 MikroTik S+AO0005 10-Gigabit SFP+ Active Optics direct attach cable, 5m
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
272,68 PLN Netto335,40 PLN Brutto