Serwery


FUJITSU D:FCKAB-OM4-C05L-L/Demo FC-Cable OM4, MMF, 5m, LC/LC - Demo
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
263,84 PLN Netto324,52 PLN Brutto
FUJITSU D:FCKAB-MM-B05L-L/Demo FC-Cable MMF, 5m, LC/SC - Demo
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
263,84 PLN Netto324,52 PLN Brutto
FUJITSU FTS:ETFKM25-L DX60/1/200S3 Ext.SAS Cable Encl. 2.5m x1
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
328,35 PLN Netto403,87 PLN Brutto
ESPERANZA 3081 - 5905784765433 ESPERANZA DVD Box 1 Bezbarwny 14 mm ( 100 szt. - Karton)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
140,99 PLN Netto173,42 PLN Brutto
ESPERANZA 3132 - 5905784761749 ESPERANZA Cake Box 10 szt. (karton 60 szt.)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
61,75 PLN Netto75,95 PLN Brutto
DELL PER440PLM02 Dell PE R440 XS 4208 1x16GB 240GB SSD 3, 5x H330 1x550W 3yNBD
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
8 496,00 PLN Netto10 450,08 PLN Brutto
FUJITSU RX2520 M5 X4208 16GB 8xLFF RAID SAS 0, 1, 5, 6 2GB DVD 2x1Gb 1xRPS 3YOS
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
9 409,50 PLN Netto11 573,69 PLN Brutto
Bundle HPE Aruba 2530 48G PoE+ Switch + AP
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
7 207,95 PLN Netto8 865,78 PLN Brutto
Bundle HPE Aruba 2530 24G PoE+ Switch + AP
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4 224,06 PLN Netto5 195,59 PLN Brutto
DELL PER540PLM42 Dell PowerEdge R540 XS 4108 16GB 480GB SSD H730P iDRAC Exp. 2x 750W 3yNBD
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
9 463,50 PLN Netto11 640,11 PLN Brutto
HPE DL20 Gen10 E-2236 1P 16G Perf3 Svr
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
5 767,95 PLN Netto7 094,58 PLN Brutto
HPE DL20 Gen10 E-2224 1P 16G Perf2 Svr
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
5 490,29 PLN Netto6 753,06 PLN Brutto
HPE DL20 Gen10 E-2224 1P 16G Perf1 Svr
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4 782,35 PLN Netto5 882,29 PLN Brutto
HPE DL20 Gen10 E-2224 1P 8G NHP Ety Svr
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4 539,42 PLN Netto5 583,49 PLN Brutto
HPE DL360 Gen10 4208 1P 16G NC 8SFF Svr
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
9 599,36 PLN Netto11 807,21 PLN Brutto
Bundle DELL PER440PLM02 Dell PE R440 XS 4208 1x16GB 240GB SSD 3, 5 H330 1x550W 3yNBD + Windows Standard 2019
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
12 010,50 PLN Netto14 772,92 PLN Brutto
Bundle DELL PER540PLM42 Dell PowerEdge R540 XS 4108 16GB 480GB SSD H730P iDRAC Exp. 2x 750W 3yNBD + Windows Standard 2019
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
12 978,00 PLN Netto15 962,94 PLN Brutto
Bundle DELL PER440PLM02 Dell PE R440 XS 4208 1x16GB 240GB SSD 3, 5 H330 1x550W 3yNBD + 2 x 5 CAL
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
14 314,20 PLN Netto17 606,47 PLN Brutto
Bundle DELL PER540PLM42 Dell PowerEdge R540 XS 4108 16GB 480GB SSD H730P iDRAC Exp. 2x 750W 3yNBD + 2 x 5 CAL
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
15 281,70 PLN Netto18 796,49 PLN Brutto
ESPERANZA 3025 - 5905784760971 ESPERANZA Slim Box Kolor 5, 2 mm na CD/DVD ( 10 szt. - Pakiet)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
11,80 PLN Netto14,51 PLN Brutto