Inne akcesoria

4World Wiatraczek USB Clock|Giętkie Ramię|srebrny
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
7,44 PLN Netto9,15 PLN Brutto
4World Lampka USB dla notebooka, 3 diody
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
21,96 PLN Netto27,01 PLN Brutto
4World Wiatraczek USB Message|Giętkie Ramię|srebrny
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
7,34 PLN Netto9,03 PLN Brutto
4World Optics Patchcord |FC/UPC-FC/UPC|SX MM|G652D|1m
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
10,64 PLN Netto13,09 PLN Brutto
Google Chrome Cast Audio
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
286,96 PLN Netto352,96 PLN Brutto
APC Smart-UPS X-Series 48V External Battery Pack Rack/Tower
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
2 909,39 PLN Netto3 578,55 PLN Brutto
APC Smart-UPS SRT 19´´ Rail Kit for SRT 2.2/3kVA
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
745,98 PLN Netto917,56 PLN Brutto
APC Smart-UPS SRT 19´´ Rail Kit for Smart-UPS SRT 5/6/8/10kVA
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
986,30 PLN Netto1 213,15 PLN Brutto
APC SmartSlot Network Management Card 2 & Environmental Monitoring
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
2 053,10 PLN Netto2 525,31 PLN Brutto
APC SmartSlot Network Management Card 2 10/100BaseT (RJ45)
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
1 241,37 PLN Netto1 526,89 PLN Brutto
APC 4-Post Rackmount Rails
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
421,73 PLN Netto518,73 PLN Brutto
APC Power Cord, C13 to C20, 2.0m
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
241,81 PLN Netto297,43 PLN Brutto
APC Power Cord Kit (6 ea), Locking, C19 to C20, 1.8m
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
743,54 PLN Netto914,55 PLN Brutto
APC Line-R 1200 stabilizator napięcia
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
306,09 PLN Netto376,49 PLN Brutto
APC Ladder Bracket - Black
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
435,33 PLN Netto535,46 PLN Brutto
APC Temperature & Humidity Sensor
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
564,57 PLN Netto694,42 PLN Brutto
Apple USB Power Adapter
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
118,41 PLN Netto145,64 PLN Brutto
Kaseta cyfrowa miniDV Premium(60min/LP:90min)
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
14,70 PLN Netto18,08 PLN Brutto
Filtr Bosch BBZ153HF
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
51,62 PLN Netto63,49 PLN Brutto
Worek Bosch BBZ41FG TYP G
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
34,58 PLN Netto42,53 PLN Brutto