Patchcordy i kable instalacyjne


4World wtyk RJ45, UTP, kat 5e, 100szt
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
16,26 PLN Netto20,00 PLN Brutto
DIGITUS® Przejściówka DIGITUS® Gigabit Ethernet USB 3
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
86,58 PLN Netto106,49 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,50 PLN Netto4,31 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 3m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,42 PLN Netto5,44 PLN Brutto
Kabel Digitus krosowy UTP, CAT5E, szary, 20.0m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
21,94 PLN Netto26,99 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 5m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
6,02 PLN Netto7,40 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord SSTP, CAT.6, szary, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
8,24 PLN Netto10,14 PLN Brutto
Kabel U/UTP kat.5E linka AWG 24/7 Digitus Network k. 305m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
451,73 PLN Netto555,63 PLN Brutto
Kabel UTP kat.6 Digitus Network 100m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
230,67 PLN Netto283,72 PLN Brutto
Kabel Digitus UTP kat.6, drut, LSOH Digitus Network 305m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
555,68 PLN Netto683,49 PLN Brutto
DIGITUS Moduł Keystone kat. 6, klasa E, nieekranowany
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
7,86 PLN Netto9,67 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.5e do łączenia kabli skrętkowych
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,13 PLN Netto3,85 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.6A do łączenia kabli skrętkowych ekranowana
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
21,90 PLN Netto26,94 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.6 do łączenia kabli skrętkowych FTP
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
19,54 PLN Netto24,03 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
26,66 PLN Netto32,79 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
29,08 PLN Netto35,77 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
30,00 PLN Netto36,90 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OM2 LC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
30,72 PLN Netto37,79 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
30,28 PLN Netto37,24 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
32,34 PLN Netto39,78 PLN Brutto