Patchcordy i kable instalacyjne

DIGITUS® Przejściówka DIGITUS® Gigabit Ethernet USB 3
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
108,72 PLN Netto133,73 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
3,80 PLN Netto4,67 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 3m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
4,42 PLN Netto5,44 PLN Brutto
Kabel Digitus krosowy UTP, CAT5E, szary, 20.0m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
21,94 PLN Netto26,99 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 5m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
6,02 PLN Netto7,40 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord SSTP, CAT.6, szary, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
8,24 PLN Netto10,14 PLN Brutto
Kabel UTP kat.6 Digitus Network 100m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
220,56 PLN Netto271,29 PLN Brutto
Kabel Digitus UTP kat.6, drut, LSOH Digitus Network 305m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
526,37 PLN Netto647,44 PLN Brutto
DIGITUS Moduł Keystone kat. 6, klasa E, nieekranowany
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
7,86 PLN Netto9,67 PLN Brutto
DIGITUS Moduł Keystone kat. 5e, klasa D, nieekranowany
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
6,42 PLN Netto7,90 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.5e do łączenia kabli skrętkowych
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
3,38 PLN Netto4,16 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.5e do łączenia kabli skrętkowych
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
15,06 PLN Netto18,52 PLN Brutto
DIGITUS Moduł Keystone kat. 6, klasa E, nieekranowany
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
11,26 PLN Netto13,85 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.6A do łączenia kabli skrętkowych ekranowana
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
21,90 PLN Netto26,94 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.6 do łączenia kabli skrętkowych FTP
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
19,54 PLN Netto24,03 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
29,04 PLN Netto35,72 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
29,08 PLN Netto35,77 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
39,52 PLN Netto48,61 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
36,72 PLN Netto45,17 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Cena
Ilość
szt.
37,10 PLN Netto45,63 PLN Brutto