Patchcordy i kable instalacyjne


Digitalbox START.LAN Patchcord UTP cat.5e 25m żółty
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
23,20 PLN Netto28,54 PLN Brutto
DIGITUS? Przejściówka DIGITUS? Gigabit Ethernet USB 3
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
85,56 PLN Netto105,24 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,20 PLN Netto3,94 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 3m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,98 PLN Netto4,90 PLN Brutto
Kabel Digitus krosowy UTP, CAT5E, szary, 20.0m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
17,94 PLN Netto22,07 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord UTP, CAT.5E, żółty, 5m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
5,76 PLN Netto7,08 PLN Brutto
Kabel Digitus patch cord SSTP, CAT.6, szary, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
8,12 PLN Netto9,99 PLN Brutto
Kabel UTP kat.6 Digitus Network 100m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
237,97 PLN Netto292,70 PLN Brutto
Kabel Digitus UTP kat.6, drut, LSOH Digitus Network 305m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
549,36 PLN Netto675,71 PLN Brutto
DIGITUS Moduł Keystone kat. 6, klasa E, nieekranowany
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
8,40 PLN Netto10,33 PLN Brutto
DIGITUS Moduł Keystone kat. 5e, klasa D, nieekranowany
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
5,56 PLN Netto6,84 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.5e do łączenia kabli skrętkowych
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,18 PLN Netto3,91 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.5e do łączenia kabli skrętkowych
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
14,88 PLN Netto18,30 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.6A do łączenia kabli skrętkowych ekranowana
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
12,90 PLN Netto15,87 PLN Brutto
DIGITUS Moduł łączenia kat.6 do łączenia kabli skrętkowych FTP
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
19,28 PLN Netto23,71 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
26,36 PLN Netto32,42 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OM2 SC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
29,64 PLN Netto36,46 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex SM 9/125 OS2 LC-SC, 1m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
30,36 PLN Netto37,34 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 OM2 LC-SC, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
29,92 PLN Netto36,80 PLN Brutto
Digitus światłowód krosowy, duplex MM 50/125 SOM2 LC-ST, 2m, 15 LGW
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
31,96 PLN Netto39,31 PLN Brutto