Pinezki

Pinezki również należą do chętnie wykorzystywanych artykułów biurowych. Są często stosowane zwłaszcza w miejscach, w których korzysta się z tablic korkowych, ale jest to tylko jedno z częstych zastosowań. Nasz sklep proponuje pinezki w różnych wariantach, także atrakcyjnie prezentujące się w różnych kolorach.

Znajdujące się w naszej ofercie pinezki są wygodnie pakowane w pudełka o optymalnej wielkości. Każdy może wybrać, czy chce zakupić ich większą, czy mniejszą partię. Polecamy też zestawy pinezek ze spinaczami i innymi artykułami biurowymi, potrzebnymi w każdym biurze.

Pinezki samoprzylepne, kolorowe i metalowe

Prócz zwykłych, standardowych pinezek z metalu, w klasycznym kolorze, w naszym sklepie można też znaleźć bardziej wyszukane propozycje. Są to między innymi pinezki beczułki, ciekawe pinezki samoprzylepne, szczególnie wygodne w użytkowaniu, a także pinezki kolorowe i usuwalne.

Bogaty wybór pinezek w naszym sklepie pozwala idealnie dobrać je do swoich potrzeb. Prócz zwykłych pinezek z metalu, można puścić wodze fantazji i zaopatrzyć się w pinezki kolorowe, które pozwolą na wyróżnienie komunikatu na tablicy korkowej. Polecamy je zwłaszcza w zestawach typu mix, zawierających wiele kolorów.

Tylko dostępne produkty
Pędzelki gąbkowe (5 szt.) PG-4392 ALIGA
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
op
7,42 PLN Netto9,13 PLN Brutto
Pędzle szkolne zestaw 3szt. PLAY-DOH 453857 STARPAK
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
kpl.
4,72 PLN Netto5,81 PLN Brutto
Pedzle szk.szczec.płaski NR 24 M.KOTULSKI
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
5,64 PLN Netto6,94 PLN Brutto
Pedzle szk.szczec.płaski NR 22 M.KOTULSKI
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
5,26 PLN Netto6,47 PLN Brutto
Pędzle szl.szczec.płaski NR 10 M.KOTULSKI
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,38 PLN Netto4,16 PLN Brutto
Pędzle szl.szczec.płaski NR 12 M.KOTULSKI
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,80 PLN Netto4,67 PLN Brutto