Pinezki

Pinezki również należą do chętnie wykorzystywanych artykułów biurowych. Są często stosowane zwłaszcza w miejscach, w których korzysta się z tablic korkowych, ale jest to tylko jedno z częstych zastosowań. Nasz sklep proponuje pinezki w różnych wariantach, także atrakcyjnie prezentujące się w różnych kolorach.

Znajdujące się w naszej ofercie pinezki są wygodnie pakowane w pudełka o optymalnej wielkości. Każdy może wybrać, czy chce zakupić ich większą, czy mniejszą partię. Polecamy też zestawy pinezek ze spinaczami i innymi artykułami biurowymi, potrzebnymi w każdym biurze.

Pinezki samoprzylepne, kolorowe i metalowe

Prócz zwykłych, standardowych pinezek z metalu, w klasycznym kolorze, w naszym sklepie można też znaleźć bardziej wyszukane propozycje. Są to między innymi pinezki beczułki, ciekawe pinezki samoprzylepne, szczególnie wygodne w użytkowaniu, a także pinezki kolorowe i usuwalne.

Bogaty wybór pinezek w naszym sklepie pozwala idealnie dobrać je do swoich potrzeb. Prócz zwykłych pinezek z metalu, można puścić wodze fantazji i zaopatrzyć się w pinezki kolorowe, które pozwolą na wyróżnienie komunikatu na tablicy korkowej. Polecamy je zwłaszcza w zestawach typu mix, zawierających wiele kolorów.