Folia stretch

Zastosowanie folii stretch jest bardzo szerokie, zwłaszcza gdy chodzi o wysokiej jakości produkty, szczególnie wytrzymałe i odporne na uszkodzenia. Tylko taką folię można znaleźć w naszej ofercie, gdyż mamy świadomość, jak wiele wymaga się od tego rodzaju artykułów. Z tego powodu oferujemy grubą folię stretch najlepszych producentów.

Gdy nie wiadomo, gdzie kupić folię stretch do owijania paczek czy palet najtaniej oraz z gwarancją jakości produktu, nasz sklep będzie najlepszym do tego miejscem. Sprzedawana przez nas folia ze względu na swe ponadprzeciętne walory znajduje bardzo szerokie zastosowanie.

Do owijania paczek i zabezpieczania palet

Wytrzymała, gruba, odporna na uszkodzenia folia stretch jest niezastąpiona do owijania paczek i zabezpieczania palet. Folia z naszej oferty, pochodząca od najlepszych producentów na rynku, jest najlepszym wyborem. Znakomicie chroni zawartość paczek i palet, przy czym można ją stosować na różne sposoby.

Folia stretch z naszej oferty nadaje się do zastosowania ręcznego oraz przy wykorzystaniu specjalnych owijarek. Mamy w ofercie folię przezroczystą oraz kolorową, nasi Klienci mogą więc wybrać najlepszy dla siebie wariant. W dodatku staramy się oferować ten produkt jak najtaniej.

FOLIA STRETCH 50cm 23MIC PRZEZROCZYSTA 1, 25 kg netto + 0, 25 dkg gilza palet 378
Kod
kolor
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
przezroczysta
szt.
16,82 PLN Netto20,69 PLN Brutto
czarna
szt.
20,38 PLN Netto25,07 PLN Brutto
FOLIA STRETCH ZAPAS DO MINI RAPA 0, 3KG P
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
7,86 PLN Netto9,67 PLN Brutto
FOLIA OCHRONNA BąbelkowaHERLITZ 0, 40Mx5 Z PĘCHERZYKAMI POWIETRZA
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
19,32 PLN Netto23,76 PLN Brutto
FOLIA OCHRONNA Bąbelkowa 100/100M.B
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
84,21 PLN Netto103,58 PLN Brutto