Nawilżacze

Praca w banku, na poczcie czy w każdym biurze wiąże się z koniecznością przekładania i przeglądania wielu dokumentów. Ułatwią to i usprawnią praktyczne, bardzo łatwe w użytkowaniu nawilżacze i zwilżacze do palców. Warto wyposażyć w nie każde biuro, gdyż są wielkim ułatwieniem dla pracowników.

W naszej ofercie można znaleźć różne warianty zwilżaczy do palców. Tradycyjnym zwilżaczem biurowym jest gąbeczka do nasączania. Oferujemy też jednak zwilżacz w postaci bezwonnej i bezbarwnej gliceryny kosmetycznej. Produkt ten warto wybrać tym bardziej, iż ma on działanie antybakteryjne.

Maczałki

Obecność maczałki w biurze czy na poczcie istotnie zwiększa komfort przekładania i przeglądania dokumentów, produktów takich nie mogło więc zabraknąć w naszej ofercie. Posiadamy maczałki w różnych wariantach, ale wszystkie są wygodne w użytkowaniu oraz prezentują się bardzo estetycznie.

Proponowane przez nas maczałki do palców są wygodne w użytkowaniu – wystarczy zwilżyć gąbeczkę wodą, by przez wiele godzin móc cieszyć się komfortem, jaki zapewniają produkty tego rodzaju. Wytrzymałe oprawy w różnych kolorach zwiększają estetykę tych produktów, co jest niezmiernie ważne w każdym biurze.

Tylko dostępne produkty
Zwilżacz glicerynowy DONAU, z atestem PZH, 20ml
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
15,34 PLN Netto18,87 PLN Brutto
Maczałka ICO, gąbka, w plastikowym pojemniku, mix kolorów
Kod
Kolor
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
mix kolorów
szt.
4,54 PLN Netto5,58 PLN Brutto
Zwilżacz wodny/maczałka do palców OFFICE PRODUCTS, czerwona
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
1,89 PLN Netto2,32 PLN Brutto
NAWILŻACZ GLICERYNOWY TAURUS 20 ML MIĘTOWY, NIETOKSYCZNY, NA BAZIE GLICERYNY
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
7,24 PLN Netto8,91 PLN Brutto
Zwilżacz glicerynowy OFFICE PRODUCTS, do palców, 20ml+25% GRATIS, eukaliptus
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
5,26 PLN Netto6,47 PLN Brutto