Nawilżacze

Praca w banku, na poczcie czy w każdym biurze wiąże się z koniecznością przekładania i przeglądania wielu dokumentów. Ułatwią to i usprawnią praktyczne, bardzo łatwe w użytkowaniu nawilżacze i zwilżacze do palców. Warto wyposażyć w nie każde biuro, gdyż są wielkim ułatwieniem dla pracowników.

W naszej ofercie można znaleźć różne warianty zwilżaczy do palców. Tradycyjnym zwilżaczem biurowym jest gąbeczka do nasączania. Oferujemy też jednak zwilżacz w postaci bezwonnej i bezbarwnej gliceryny kosmetycznej. Produkt ten warto wybrać tym bardziej, iż ma on działanie antybakteryjne.

Maczałki

Obecność maczałki w biurze czy na poczcie istotnie zwiększa komfort przekładania i przeglądania dokumentów, produktów takich nie mogło więc zabraknąć w naszej ofercie. Posiadamy maczałki w różnych wariantach, ale wszystkie są wygodne w użytkowaniu oraz prezentują się bardzo estetycznie.

Proponowane przez nas maczałki do palców są wygodne w użytkowaniu – wystarczy zwilżyć gąbeczkę wodą, by przez wiele godzin móc cieszyć się komfortem, jaki zapewniają produkty tego rodzaju. Wytrzymałe oprawy w różnych kolorach zwiększają estetykę tych produktów, co jest niezmiernie ważne w każdym biurze.

Tylko dostępne produkty
Maczałka ICO, gąbka, w plastikowym pojemniku, mix kolorów
Kod
Kolor
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
mix kolorów
szt.
5,88 PLN Netto7,23 PLN Brutto
Zwilżacz wodny/maczałka do palców OFFICE PRODUCTS, czerwona
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
2,25 PLN Netto2,77 PLN Brutto
Zwilżacz glicerynowy OFFICE PRODUCTS, do palców, 20ml+25% GRATIS, eukaliptus
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
4,92 PLN Netto6,05 PLN Brutto
Wentylator biurkowy PLATINET z akumulatorem 4000mAh biało-szary (45237)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
69,69 PLN Netto85,72 PLN Brutto
Wentylator biurkowy PLATINET z akumulatorem 3000mAh biało-szary (45242)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
89,21 PLN Netto109,73 PLN Brutto