Maseczki na twarz ochronne

Maseczki ochronne to grupa artykułów wielorazowych oraz jednorazowych niezbędna obecnie nie tylko w pracy medyka czy kosmetyczki, ale także obowiązkowa dla każdej osoby, która chce wyjść na ulicę. Miękkie, przyjemne w dotyku maseczki ochronne zabezpieczają usta i nos ograniczając wdychanie i wydychanie szkodliwych dla zdrowia drobnoustrojów. Noszenie ich jest maksymalnie komfortowe i można z takim zabezpieczeniem wyjść na zakupy, do parku lub pracować.

Obowiązek noszenia maseczek ochronnych

Maseczki na twarz ochronne stały się standardowym wyposażeniem każdej osoby, która chce wyjść na ulicę i wie, że będzie miała kontakt z innymi osobami. Maseczki ochronne w dobie pandemii wywołanej przez koronawirusa są obowiązkowe w naszym i w wielu innych krajach Europy. Niegdyś używane tylko przez lekarzy lub w gabinetach kosmetycznych, dzisiaj służą każdemu, kto chce chronić siebie i innych przed zarażeniem. Niektóre maseczki ochronne są kolorowe, dzięki czemu nawet dzieci noszą je chętniej, a przecież także one muszą być wyposażone w maseczki zakrywające usta i nos.

Różne maseczki na twarz ochronne

Oferujemy maseczki kosmetyczne ochronne, maseczki ochronne na twarz jednorazowe oraz wielorazowe, które mogą zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa, ale przydatne są także w wielu zawodach medycznych czy pielęgnacyjnych. Dobrze dopasowują się do twarzy, nie utrudniają oddychania, można je wyrzucić do odpadów zmieszanych (maski ochronne jednorazowe) lub wyprać w wysokiej temperaturze i wyprasować (maseczka ochronna na twarz wielorazowa). Warto pamiętać, że obowiązek zakrywania ust i nosa najłatwiej wypełnić, zakładając właśnie specjalną maseczkę ochronną. Maseczkę należy wymienić na nową lub wyprać, gdy tylko zauważymy, że jest wilgotna. Przy aktywnym trybie życia, np. pracy wśród ludzi, warto mieć kilka maseczek zapasowych, by zawsze móc zakryć usta i nos świeżą i komfortową maską ochronną.

MASECZKA FILTRUJĄCA KN95 Z FILTREM FFP2 PROFESJONALNA NA ZAMÓWIENIE 3-4 dni
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
15,58 PLN Netto16,83 PLN Brutto
Maseczka 3M FFP2 1860 na zamówienie
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
62,50 PLN Netto67,50 PLN Brutto
Maseczka ochronna KN95 FFP2 10szt biała filtracja >95% cząsteczek wg zaleceń WHO
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
41,17 PLN Netto50,64 PLN Brutto
Maseczki ochronne jednorazowe 3 warstwy TYP I niebieskie 50szt wszyty drucik CE EN149:2001 + A1:2009
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
op
25,98 PLN Netto31,96 PLN Brutto
Maseczki ochronne na twarz antywirusowe na gumkę (50) jednorazowe
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
op
301,75 PLN Netto371,15 PLN Brutto