Teczki do akt

Teczki do akt osobowych powinny znajdować się na wyposażeniu każdego przedsiębiorstwa. Ułatwiają one utrzymanie w porządku ważnych dokumentów pracowniczych.

Teczki na akta osobowe

Teczki akt osobowych to szczególny rodzaj narzędzi biurowych. Po pierwsze dlatego, że ich prowadzenie jest obowiązkowe. Po drugie są to teczki biurowe pod wyjątkowym nadzorem, co oznacza, że nikt z zewnątrz nie powinien mieć do nich dostępu.

Teczki akt osobowych - zastosowanie

Teczki osobowe pozwalają na bezpieczne przechowywanie wszelkich dokumentów pracowniczych - począwszy od umowy o zatrudnienie, aż po zwolnienia lekarskie. Dzięki nim w papierach panuje ład i porządek.

Teczki osobowe ułatwiają też archiwizację ważnych dla pracownika papierów, takich jak złożone przez niego wnioski, otrzymane wyróżnienia czy różnego rodzaju zaświadczenia.

Na pracodawcy ciąży obowiązek przechowywania akt personalnych pracowników przez 10 lat. W tym czasie przez jego firmę może przewinąć się sporo zatrudnionych. Teczki osobowe dla każdego z nich znacznie ułatwiają utrzymanie porządku w zgromadzonych dokumentach.

Teczki z dokumentami osobowymi to również narzędzie, dzięki któremu łatwiej sprawować kontrolę nad finansami pracowniczymi.

Teczki na akta - rodzaje

W naszej ofercie znajdują się poręczne i wytrzymałe tekturowe teczki akt osobowych. Wykonane zostały ze wzmocnionego uzyskanego w 100% z recyklingu kartonu. Dzięki temu mogą posłużyć przez długi czas, zapewniając bezpieczeństwo przechowywanym w nich dokumentom. Dla naszych klientów przygotowaliśmy dwa najpopularniejsze rodzaje teczek:

- teczki osobowe zawieszane standard - do codziennego użytku z możliwością dokładnego opisu na wierzchniej stronie;
- teczki osobowe zawieszane typu skoroszyt - pozwalają na przechowywanie większej liczby dokumentów. Są wyposażone w kilka elementów, czyli cztery mechanizmy skoroszytowe, trzy przekładki i harmonijkową kieszeń z tyłu teczki na luźne pliki.

Nasze teczki wyróżnia nie tylko wyjątkowo mocna konstrukcja. Są też dostępne w szerokiej palecie wyrazistych barw!

Tylko dostępne produkty
Teczka kopertowa Q-CONNECT zatrzask, PP, A4, 172mikr., transparentna zielona
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,60 PLN Netto4,43 PLN Brutto
Teczka kopertowa Q-CONNECT zatrzask, PP, A4, 172mikr., transparentna żółta
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
3,60 PLN Netto4,43 PLN Brutto
Teczka ofertowa twarda oprawa 12 kieszeni TO-02 BIURFOL
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
14,48 PLN Netto17,81 PLN Brutto
Teczka VFILE PP A4 z 12 przekładkami czarna SF038 STRIGO
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
33,76 PLN Netto41,52 PLN Brutto
Teczka akt osobobowych, harmonijka, ABCD 1824-339-010 WARTA (X)
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
9,26 PLN Netto11,39 PLN Brutto