Długopis EXPERT GT stalowy WATERMAN S0952000


Długopis EXPERT GT stalowy WATERMAN S0952000
  • Długopis EXPERT GT stalowy WATERMAN S0952000
  • Długopis EXPERT GT stalowy WATERMAN S0952000
Kod produktu: DG 0900055
Producent: Waterman

Cena: 409,52 PLN Netto503,71 PLN Brutto

Długopis, który wygląda szalenie elegancko i ponadczasowo. To efekt połączenia błyszczących złoto elementów takich jak nasadka i pierścień, z korpusem ze stali szczotkowanej w stalowym kolorze. Mowa tu o długopisie Waterman Expert stalowy GT, który dodaje elegancji i szyku każdemu, kto ma okazję nim pisać.

Ten długopis to nie tylko wspaniały design. To również ponadczasowy styl i wspaniała jakość, będąca następstwem zastosowania do produkcji długopisu materiałów najwyższej jakości. W efekcie otrzymany produkt zachwyca najbardziej wymagających klientów, którzy mają wysokie oczekiwania względem kupowanych produktów.

Długopis Waterman Expert posiada jak już wspomniane zostało stalowy kolor oraz złote wykończenia. Wyposażono go w obrotowy mechanizm wysuwania wkładu. Jego niespotykane wzornictwo i korpus ze stali szlachetnej to powód do dumy dla kolekcjonerów produktów piśmienniczych, którzy mogą dodatkowo pochwalić się, iż lśniące wykończenia platerowane są palladem. Ten długopis to z całą pewnością jeden z najbardziej wyjątkowych w całej kolekcji, a wykonany został ze szlachetnych materiałów.
  • Dostępność: Tak
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
409,52 PLN Netto503,71 PLN Brutto