Folia samoprzylepna 105x148mm przezroczysta z powierzchnią antydrobnoustrojową L8013-10 AVERY ZWECKF


Folia samoprzylepna 105x148mm przezroczysta z powierzchnią antydrobnoustrojową L8013-10 AVERY ZWECKF
  • Folia samoprzylepna 105x148mm przezroczysta z powierzchnią antydrobnoustrojową L8013-10 AVERY ZWECKF
Kod produktu: ETK6135246
Producent: AVERY Zweckform

Cena: 73,28 PLN Netto90,13 PLN Brutto

Dotykanie często użytkowanych powierzchni, szczególnie w miejscach publicznych, niesie ryzyko zarażenia się różnego rodzaju infekcjami. Bardzo łatwo można temu zaradzić! Nasze nowe, folie antybakteryjne zapewniają ochronę w 99,9% przed wszelkimi drobnoustrojami: wirusami, bakteriami, grzybami i innymi zarazkami a tym samym pomagają chronić siebie, swoich pracowników, klientów, pacjentów lub gości przed zakażeniem np. koronawirusem (Covid-19).

Te innowacyjne i wydajne samoprzylepne folie poliestrowe usuwają 99,9% wszystkich wirusów, bakterii i zarazków ? to doskonały i bezpieczny środek antybakteryjny i sposób na ochronę często dotykanych powierzchni.
Wystarczy przykleić osłonę antywirusową i antybakteryjną z folii samoprzylepnej Avery Zweckform na często użytkowanych powierzchniach, takich jak drzwi, włączniki światła, uchwyty i przyciski, powierzchnie lad w handlu detalicznym i gastronomii, poręcze, uchwyty wózków sklepowych, blaty biurka, książki, zeszyty i foldery i wiele więcej. Nasza folia to osłona antywirusowa, która zastąpi środki antybakteryjne i sprawdzi się na wszystkich gładkich powierzchniach, których dotyka wiele osób. Przed przyklejeniem powierzchnie należy oczyścić, odkurzyć i odtłuścić.

Możesz wybierać z asortymentu obejmującego łącznie 3 różne rozmiary w przezroczystej lub białej folii samoprzylepnej. Sprawdź inne produkty z tej kategorii na www.avery-zweckform.pl.

Odpowiednie szablony do druku można znaleźć na stronie avery-zweckform.pl: jako dodatkową usługę oferujemy nasze bezpłatne oprogramowanie online Avery? Design & Print dla wszystkich etykiet z naszej oferty. Oferujemy szeroki wybór wstępnie zaprojektowanych, gotowych szablonów, które są regularnie uzupełniane o aktualne i innowacyjne projekty. Oczywiście możesz też po prostu wstawić własny tekst lub projekt do pustego szablonu. Po prostu wprowadź numer artykułu, edytuj, drukuj i gotowe! Zobacz: www.avery-zweckform.pl/koronawirus.

Przezroczyste, trwałe folie samoprzylepne L8013-10 w formacie 105 x 148 mm z długotrwałym, samosterylizującym efektem, który jest gwarantowany przez co najmniej 1 rok.

? Folia o 99,9% działaniu antydrobnoustrojowym ? usuwa 99,9% wszystkich wirusów, bakterii i innych zarazków
? Odpowiednia m.in. do: tworzenia oznaczeń na drzwiach i blatach; oklejania klamek drzwi i okien; zabezpieczania włączników światła, przycisków, przełączników w windach; oklejania książek, folderów, dokumentów, teczek, broszur itp.
? Zapewnia kompleksową ochronę poprzez ciągły i długotrwały efekt samosterylizacji ? dzięki specjalnej powłoce światło (naturalne i sztuczne) aktywizuje proces fotodynamiki, który powoduje utlenianie (eliminację) na powierzchni folii wszelkich drobnoustrojów.
? Folia trwale przylegająca z roczną gwarancją skuteczności ? można ją częściowo zadrukować oraz przyciąć do wymaganego rozmiaru bez utraty skuteczności.
? Wytrzymała folia poliestrowa ? odporna na: wodę, środki czyszczące oraz do dezynfekcji, rozdarcia oraz temperatury (-20°C +80°C), czynniki zewnętrzne nie zmniejszają efektu działania.
? Folia przetestowana przez niezależne instytuty, zgodna z ISO22196, nieszkodliwa dla zdrowia.
? Do samodzielnego zaprojektowania w bezpłatnym oprogramowaniu Design&Print Online, które jest dostępne na www.avery-zweckform.pl.

?Czy etykieta może zapobiec przenoszeniu wirusa COVID-19??

Ten produkt nie został jeszcze jednoznacznie przetestowany w związku z wirusem COVID-19. Jednak został przebadany na innych wirusach z rodziny ludzkich koronawirusów (ISO 21702 Human Coronavirus NL63), które mają podobne struktury komórkowe i okazał się bardzo skuteczny.

?Jak przebiega proces biobójczy??

Na podstawie fotodynamiki ? zarazki i wirusy są trwale eliminowane za pomocą tlenu i światła widzialnego / sztucznego światła. Fotodynamiczny katalizator Dyphox? (pigment) jest aktywowany światłem, w konsekwencji powstaje energia przekazywana do tlenu w powietrzu (prekursor). W ten sposób powstaje singletowy tlen, który w kolejnym procesie chemicznym niszczy mikroorganizmy, takie jak zarazki i wirusy, poprzez utlenianie (certyfikowana, opatentowana technologia powłoki Dyphox?).

?Czy można zadrukować folię??

Etykiety można drukować za pomocą wszystkich standardowych monochromatycznych
lub kolorowych drukarek laserowych. Wydrukować można dowolny komunikat lub grafikę, należy jednak unikać zadruku całej powierzchni folii. W przypadku całkowitego zadruku toner drukarki pokryłby biobójczą powierzchnię etykiety, zmniejszając w ten sposób działanie antydrobnoustrojowe na tym obszarze.

W naszej ofercie znajdziesz także inne ciekawe produkty do ochrony przed Covid-19, w zakładce KORONAWIRUS oferujemy np. zestaw etykiet ostrzegawczych, serię etykiet dedykowanych do pracy zdalnej oraz etykiety na środki do dezynfekcji: www.avery-zweckform.pl.
  • Dostępność: Tak
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
op
73,28 PLN Netto90,13 PLN Brutto