TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module


TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module
  • TP-LINK Gigabit Single-Mode WDM Bi-Directional SFP Module
Kod produktu: 4047706
Producent: TP-Link

Cena: 85,04 PLN Netto104,60 PLN Brutto

Modu TL-SM321A TP-LINK wspiera standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym w堯knie 鈍iat這wodu, przy wykorzystaniu r騜nych d逝go軼i fal. Wykorzystuj帷 takie urz康zenia firmy TP-LINK jak routery, prze陰czniki lub media konwertery, dystans transmisji mo瞠 zwi瘯szy si do 10km. Urz康zenie zapewnia du膨 pr璠ko嗆 i wydajno嗆 przesy逝 danych.
  • Dost瘼no嗆: Tak
  • EAN: 6935364072933
  • Kod producenta: TL-SM321A-2
  • Waga: 0.00
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilo嗆
szt.
85,04 PLN Netto104,60 PLN Brutto