LOGILINK FP0SC02 Fiber duplex patchcable OS2 9/125 SC-SC yellow 2 m


LOGILINK FP0SC02 Fiber duplex patchcable OS2 9/125 SC-SC yellow 2 m
  • LOGILINK FP0SC02 Fiber duplex patchcable OS2 9/125 SC-SC yellow 2 m
Kod produktu: 4156783
Producent: LogiLink

Cena: 32,40 PLN Netto39,85 PLN Brutto

  • Dost瘼no嗆: Tak
  • EAN: 4052792019377
  • Kod producenta: FP0SC02
  • Waga: 0.00
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilo嗆
szt.
32,40 PLN Netto39,85 PLN Brutto