INTELLINET 470353 Intellinet 安iat這w鏚 krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM2 wielomodowy


INTELLINET 470353 Intellinet 安iat這w鏚 krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM2 wielomodowy
  • INTELLINET 470353 Intellinet 安iat這w鏚 krosowy LC-SC duplex 1m 50/125 OM2 wielomodowy
Kod produktu: 3595625
Producent: Intellinet Network Solutions

Cena: 44,46 PLN Netto54,69 PLN Brutto

  • Dost瘼no嗆: Tak
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilo嗆
szt.
44,46 PLN Netto54,69 PLN Brutto