Esperanza klawiatura przewodowa gaming LED USB | HUNTER UA


Esperanza klawiatura przewodowa gaming LED USB | HUNTER UA
 • Esperanza klawiatura przewodowa gaming LED USB | HUNTER UA
Kod produktu: EGK601UA
Producent: Esperanza

Cena: 82,84 PLN Netto101,89 PLN Brutto

Esperanza Klawiatura przewodowa gaming LED USB | HUNTER UA
Podświetlana, wygodna, miła w dotyku, wysokiej jakości multimedialna, przewodowa klawiatura USB dla graczy. Klawisze posiadają mechanizm zbliżony do stosowanego w klawiaturach mechanicznych. Atrakcyjny i elegancki wygląd sprawia, że doskonale będzie komponowała się na biurku z innymi akcesoriami komputerowymi do gier.
Ergonomiczne wyprofilowanie i duża elastyczność klawiszy zapobiega przeciążaniu nadgarstków podczas grania i pisania. Posiada 12 multimedialnych klawiszy funkcyjnych (uruchomienie odtwarzacza multimediów, zmniejszanie głośności, zwiększanie głośności, wyciszanie, zatrzymanie odtwarzania, poprzedni utwór, zatrzymanie/wznowienie odtwarzania, następny utwór, e-mail, przeglądarka internetowa, blokada klawiatury, kalkulator).
Litery oraz symbole zostały nadrukowane w najnowszej technologii UV i są pokryte specjalną warstwą ochronną nadającą im wysoką odporność na ścieranie. Wykonana z wysokiej jakości materiałów odpornych na elektryzowanie się. Zabezpieczona przed generowaniem interferencji elektromagnetycznych. Klawiatury współpracuje zarówno z notebookami jak i komputerami stacjonarnymi.


:
:
:
:
:
:
:
  Kod
  Jedn.
  Ulubione
  Cena
  Ilość
  szt.
  82,84 PLN Netto101,89 PLN Brutto
  Chwilowo brak