Zszywacz STAPLE-FREE 10k SL112A-EU zielony 205551 (zszywa bez zszywek)


Zszywacz STAPLE-FREE 10k SL112A-EU zielony 205551 (zszywa bez zszywek)
  • Zszywacz STAPLE-FREE 10k SL112A-EU zielony 205551 (zszywa bez zszywek)
  • Zszywacz STAPLE-FREE 10k SL112A-EU zielony 205551 (zszywa bez zszywek)
Kod produktu: ZS 0167172
Producent: Ĺ

Cena: 177,17 PLN Netto217,92 PLN Brutto

Zupełnie nowy pomysł na zszywacz biurowy: zszywanie następuje bez użycia zszywek ? samym papierem. Zszywacz jest przyjazny dla środowiska ? pliki łączone są za pomocą samego papieru. Zalecany szczególnie do użytku w firmach produkcyjnych z branży żywieniowej oraz restauracjach, gdzie zabronione jest stosowanie zszywek, spinaczy i pinezek. Plik zszyty w ten sposób można włożyć bezpośrednio do niszczarki tnącej bez konieczności usuwania zszywek. Przyjazny dla dzieci - nie ma ryzyka skaleczenia zszywkami.
Zszywacz wyposażony jest w redukcję siły zszywania - zszywanie kartek staje się proste i nie wymaga nakładów siły. Kompaktowy rozmiar - zszywacz zajmuje niewiele miejsca na biurku. Możliwe zszywanie zarówno rogów jak i boków dokumentów. W dolnej części łatwy do opróżniania pojemnik na ścinki. Zszywacz jest ekonomiczny - nie wymaga użycia materiałów eksploatacyjnych.
Elementy konstrukcyjne wykonane z metalu, pozostałe z plastiku pochodzącego z recyclingu.
Zszywacz wyposażony jest w specjalne okienko, które umożliwia kontrolę miejsca zszywania. Posiada listwę formatową umożliwiającą dokładne przedziurkowanie kartek w formacie A4 w celu wpięcia do skoroszytu lub segregatora. Listwę formatową można przechowywać w korpusie zszywacza, gdy nie jest używana (odległość między krawędzią papieru a zszywanym otworem jest o 2 mm większa niż w przypadku zwykłych zszywaczy).
Maksymalna ilość zszywanych kartek: 10
  • Dostępność: Tak
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
177,17 PLN Netto217,92 PLN Brutto

Klienci, którzy kupili ten produkt, kupili także: