Woreczki strunowe

W naszej bogatej ofercie akcesoriów biurowych nie mogło zabraknąć również znanych powszechnie woreczków z zamykaniem strunowym. Nazywane też torebkami strunowymi, woreczkami foliowymi z żyłką, lub z angielskiego zip lock bags - umożliwiają szybkie i wygodne pakowanie i zamykanie wielu przedmiotów.

Worki i woreczki strunowe

Od chwili wprowadzenia pierwszych zamykanych torebek strunowych w USA minęło już ponad pół wieku. Przez lata popularność woreczków z zamykaniem nie zmalała, a wręcz przeciwnie - zyskują one coraz więcej zastosowań, zarówno w domach, biurach, jak i różnych gałęziach przemysłu. Produkowane dziś woreczki strunowe wytwarzane są z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii, dzięki którym cechują się dużą wytrzymałością i trwałością. Co ważne, mogę być poddawane recyklingowi - są więc przyjazne środowisku naturalnemu.

Torebki strunowe - ogólna charakterystyka

Woreczki strunowe powstają z wytrzymałej foli polietylenowej, odpornej na przedarcia i rozciąganie. Folia zakończona jest zgrzaną struną wielokrotnego użytku, która zabezpiecza zawartość torebek przed wypadnięciem, a przede wszystkim przed wilgocią i zanieczyszczeniem. Dzięki przeźroczystości woreczków, zapakowane w nich przedmioty są doskonale widoczne, co ułatwia ich składowanie i odnajdywanie. Wykonane są z przezroczystej folii (choć spotkać można też woreczki barwione), zakończonej zgrzaną struną wielokrotnego użytku, która chroni przed wypadnięciem przedmiotów z torebek. Szczelnie zamknięte woreczki przeznaczone są do wielokrotnego użytku.

Zastosowanie woreczków strunowych

Znane od lat woreczki z zamykaniem strunowym znajdują szereg zastosowań w wielu różnych miejscach. Torebki te są niezwykle uniwersalne i trudno wyobrazić sobie bez nich nasze codzienne życie. Przede wszystkim służą do przechowywania i segregowania wielu przedmiotów i drobiazgów. Mogą być wykorzystywane do pakowania produktów biurowych, ale również elektronicznych, farmaceutycznych czy spożywczych. Niezastąpione są również w sklepach, hurtowniach, magazynach i warsztatach. Spotkać je można także w naszych domach, gdzie przydają się do przechowywania żywności czy grupowania drobiazgów, takich jak guziki czy śrubki. Bez obaw przechowywać w nich można również dokumenty, które wymagają ochrony przed wilgocią. Łatwa identyfikacja zawartości i jej maksymalna ochrona sprawiają, że woreczki strunowe cieszą się niesłabnącą popularnością.

Woreczki strunowe w naszej ofercie

W odpowiedzi na potrzeby i oczekiwania klientów firmy Global Office z Warszawy, w naszej ofercie zgromadziliśmy bogaty wybór znanych i lubianych woreczków strunowych. Proponowane przez nas torebki wykonane zostały z wysokiej jakości folii i wyposażone w zamykanie do wielokrotnego otwierania i zamykania. Pakowane po 100 sztuk torebki dostępne są w wielu rozmaitych rozmiarach, w tym: 40x60mm, 60x80mm, 100x100mm, 70x100mm, 80x120mm, 100x200mm, 80x180mm, 100x150mm, 230x320mm, 250x350mm i nie tylko. To pozwala na swobodny zakup woreczków dopasowanych do przechowywania konkretnych przedmiotów. W naszej ofercie można dodatkowo znaleźć woreczki strunowe z przestrzenią na umieszczenie opisu. Sprawdzą się one świetnie do przechowywania wielu podobnych do siebie produktów. Sprawdź także inne akcesoria biurowe dostępne w naszej ofercie!