Sznurek jutowy

Wytrzymały, gruby sznurek jutowy to niezwykle praktyczny artykuł, znajdujący zastosowanie w różnych branżach. Wykorzystuje się go przede wszystkim do pakowania, na przykład w ogrodnictwie, ale również w biurze może być wykorzystywany choćby do wiązania paczek.

Bardzo często sznurek jutowy wykorzystuje się też do pakowania dokumentów przeznaczonych do archiwizowania w tekturowe teczki. Nie mogą one posiadać metalowych elementów, gdyż korodują one i zostawiają ślady na aktach. Sznurek jutowy zastępuje więc metalowe części segregatora.

Gdzie kupić sznurek jutowy? Najtaniej u nas

Sznurka jutowego można szukać w różnych miejscach, ale jeśli chce się zakupić ten element w szczególnie korzystnej cenie, polecamy zakupy w naszym sklepie. Oferujemy go bezpośrednio od producenta, więc cena jest niższa. Jednocześnie jest to produkt doskonałej jakości, znakomicie wywiązujący się ze swej roli.

Prócz niskiej ceny sznurka jutowego, oferujemy także inne jego walory. Jest on gruby i szczególnie wytrzymały. Dostępny jest też w różnych formach, zarówno podstawowej, jak i w praktycznym i estetycznym pudełku. W naszej ofercie można też znaleźć kolorowy sznurek jutowy, pozwalający na atrakcyjne wizualnie pakowanie i sznurowanie.