Gumki recepturki

Niezwykle praktyczne gumki recepturki to przedmioty, bez których wiele osób nie wyobraża sobie życia, nie tylko w biurze, ale też w domu. Ich zastosowanie jest niezwykle szerokie, świetnie sprawdzają się zwłaszcza gdy chodzi o zachowanie porządku – wygodnie jest spiąć nimi różnego rodzaju elementy.

W naszej bogatej ofercie nie mogło zabraknąć gumek recepturek. Sprzedajemy je w paczkach o różnych pojemnościach, każdy Klient może więc zdecydować, ile gumek będzie dla niego najlepszym wyborem. Dostępne są też paczki z mixem kolorów oraz gumki przezroczyste.

Nie ma nic bardziej frustrującego niż pękające gumki recepturki, zwłaszcza gdy ich użytkownik się spieszy. By tego uniknąć, radzimy zaopatrzyć się w gumki o różnych rozmiarach, małe i długie. Pozwoli to idealnie dobrać wariant do aktualnych potrzeb i zaoszczędzić sobie czasu oraz nerwów.

Dobrze wiemy, jak ważna jest wytrzymałość gumek recepturek, dlatego dokładamy wszelkich starań, by dostarczać naszym Klientom tylko najlepsze produkty. Sprzedajemy wytrzymałe gumki z większą zawartością kauczuku. W dodatku nasz sklep proponuje je najtaniej. Jest to idealny wybór dla osób zastanawiających się, gdzie kupić takie produkty.

Tylko dostępne produkty
Temperówka na baterie E5121 czarna 130-1669 EAGLE
Kod
Jedn.
Ulubione
Cena
Ilość
szt.
74,37 PLN Netto91,48 PLN Brutto